renault clio çıkma kaporta parçaları

Yazan: 19 Ocak 2011  
Kategori: renault çıkma parça Ankara

renault clio çıkma kaporta parçaları en uygun fiyat garantisiyle Çevik Renault da.
Daha önce spor versiyonlarda kullanılan esnek arka süspansiyon burçları artık bütün modellerde kullanılıyor. 14 ve 15 inçlik jantlar kullanılarak yol tutuşu ve frenleme iyileştirilmiş. 259 mm çapındaki soğutmalı ön diskler başlangıç modellerinden itibaren standart. Clio Sport’un ön süspansiyon ve amortisör ayarları değiştirilmiş ve şasiden daha iyi performans alabilmek için 16 inç jantlar kullanılmaya başlanmış. Sport dışındaki modellerde elektrikli (hidrolik değil) direksiyon destek sistemi kullanılıyor ve bu sayede yakıt tüketimi geleneksel sisteme göre 100 km’de 0.2 litre kadar azaltılıyor.
Yeni Clio’da gürültüyü azaltmak için de çeşitli önlemler alınmış. Şasi alt çerçevesi, motor ve motorla ön cam arasındaki bağlantılar değiştirilmiş. Dünyada ilk kez Clio Sport modellerinde titreşim emici ön cam kullanılıyor. Orta ve yüksek hızlardaki uğultuyu azaltan bu yeni ön cam bu sayede otomobilin daha sessiz olmasını sağlıyor. Dizel motorlarda kullanılan gürültü algılayıcısı da her bir enjektörün kendi kendini ayarlamasına olanak tanıyor. Böylece, ön enjeksiyon ayarları korunarak motorun ömrü boyunca sarsıntı ve titreşim en alt düzeyde tutuluyor. Yeni elektronik sistemler sayesinde bütünleşik yağmur ve ışık düzeyi algılayıcısı, otomatik klima ve son nesil GPS yön bulma sistemi gibi özellikler de eklenebiliyor. Yeni Clio’da donanım düzeylerini belirtmek için bundan böyle Authentique, Expression, Privilège ve Dynamique isimleri kullanılacak. Yeni Clio’nun Ekim ayında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Yorumlar

Yazı yoruma kapalı.

Links:eso blogeso blogdiablo 3 guidesgame newsdiablo game blogdiablo 3 blogdiablo 3 blogwow gear onlinefifa 15 newsgw2 newsfifa 15 newsJim Kelly Jerseynike air max 90 pas cherHouston Texans Jerseys
renault çıkma parça | reno çıkma parça |