renault clio çıkma yedek parça

Yazan: 19 Ocak 2011  
Kategori: renault çıkma yedek parça

Renault clio çıkma yedek parça fiyatını bizden almadan parça siparişi vermemenizi tavsiye ederiz.
İkinci nesil olarak 1998’de satışa sunulduğundan beri 1,700,000 adetten fazla satılan Renault Clio’da önemli değişiklikler yapıldı. İlk kez Renault Vel Satis’te görülen marka kimliği Clio’nun yeni yüzünde de görülüyor. İkiye bölünmüş ön ızgara üzerinde Renault logosu bulunuyor. Hemen göze çarpan arkaya doğru uzanan büyük farların içinde çift far ve üstte de sinyal yer alıyor. Arkada ise farlardaki ufak tefek değişikliklere ek olarak büyük Renault logosu ortasındaki kilit mekanizmasıyla birlikte bagaj kapağının ortasına yerleştirilmiş. İç tasarım bütünüyle yenilenmiş ve artık yeni bir ön panel var. Göstergelerin üzerindeki iki çıkıntılı kapak dış tasarımla uyumlu bir dinamizm sergiliyor. Ön konsolun önünde iki bardaklık yer alıyor. Aracın içinde kullanılan kumaş ve renkler de bütünüyle yeni, ve malzemelerin seçimi de çok yüksek bir kalite hissi sağlıyor.
Genel olarak bakıldığında, Clio’da yapısal parçaların ve karoserin yüzde 50’si değiştirilmiş. Pasif güvenlik bakımından yeni Clio’da artık adaptif ön hava yastıkları, yük sınırlandırıcıya ve ön gergi sistemine sahip emniyet kemerleri ve yan hava yastıkları standart olarak bulunuyor. Arka yan koltuklarda da yük sınırlandırıcılara sahip ön gergi sistemli emniyet kemerleri var. Ayrıca artık Clio’da üç noktadan bağlantılı Isofix bağlantılı çocuk koltuğu montaj sistemi ön yolcu koltuğunda ve arka yan koltuklarda sunuluyor. Ön yolcu koltuğundaki hava yastığı kontak anahtarıyla devre dışı bırakılabiliyor. Renault, yeni Clio’da bazı güvenlik özelliklerini örneğin, bütün modellerde standart olan Acil Fren Desteğini (Renault Sport 2.0 16V hariç) bu sınıfta ilk kez sunuyor.

Clio’nun önünde büyük değişiklikler yapılmış.

Yorumlar

Yazı yoruma kapalı.

Links:eso blogeso blogdiablo 3 guidesgame newsdiablo game blogdiablo 3 blogdiablo 3 blogwow gear onlinefifa 15 newsgw2 newsfifa 15 newsJim Kelly Jerseynike air max 90 pas cherHouston Texans Jerseys
renault çıkma parça | reno çıkma parça |